Šarlotes maiga tērauda spoguļu skapis ar gaismām

Lai redzētu šo burvīgo apgaismoto spoguļu vannas istabas skapi savā vannas istabā, vislabāk ir rīkoties katru rītu. Tas ir lieliski piemērots, lai sniegtu sejai gaismu ...
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Lai redzētu šo burvīgo apgaismotospoguļa vannas istabas skapisjūsu vannas istabā ir labākais, ko darīt katru rītu. Tas ir lielisks, lai sniegtu gaismu sejai grima uzklāšanai, uzacu plosīšanai vai skūšanai. Vannas istabas izstrādājumus var uzglabāt skapī, atstājot jūsu vannas istabā nekārtību. Tas ir praktiskislaidsmedicīnaskapisabsolūti rotās jūsu vannas istabu, padarot to izskatu lielāku.


Šajā skapī ir divpusējas spoguļa durvis, kas ļauj jums apskatīt sevi, meklējot priekšmetus iekšpusē. Lieliski piemērots sevis apskatei no rīta, kad skūšanās vai kosmētikas uzklāšana.


Plaukti ir regulējami, ļaujot jums izvēlēties vietu, kur tie tiek minēti. Tas ir lieliski piemērots sejas apgaismojumam un visu vannas istabas tualetes piederumu glabāšanai ārpus redzesloka. Jūs varat izvēlēties šo skapi ar vai bez un iebūvētu skuvekļa punktu, kas atrodas skapja augšpusē.

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

FAQ


Q1.Vai materiāls ir videi draudzīgs?

Jā, visi no tiem ir videi draudzīgi.

Q2. Cik ilgi LED gaismas darbojas?

LED gaismas ir paredzētas aptuveni 120 000 stundām.

Q3. Cik ilgs laiks nepieciešams pasūtījuma apstrādei?

Pirmās kārtas&pastiprinātājam nepieciešamas aptuveni 60 dienas; 45 dienas atkārtotajam pasūtījumam.

Q4.Cik zems ir pasūtījuma paraugs?

Pasūtījuma paraugs aizņem apmēram 3 vai 4 nedēļas, tas ir atkarīgs no tā, cik paraugus pasūtāt.

Q5. Vai es varu noformēt savu paketi?

Jā! Mēs varam izveidot paketes pamatu atbilstoši jūsu prasībām.

Q6. Vai jūs piedāvājat garantiju produktiem?

Jā! Mēs piedāvājam 5 gadu garantiju un bezmaksas rezerves daļas.Hot Tags: charlotte maiga tērauda spoguļu skapis ar gaismām, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, zema cena, pielāgota

Izmeklēšana

You Might Also Like