Īzaka izgaismots palielinošais spogulis

Skatieties, kurš ir visskaistākais no visiem, kad ar gaismu skatāties mūsu apbrīnojamajā palielinošajā spogulī. Šis brīnišķīgais spogulis ar enerģiju taupošu LED apgaismojumu un kristāldzidru ...
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Skatieties, kurš ir visskaistākais no visiem, kad skatāties uz mūsu apbrīnojamopalielinošais spogulis ar gaismu. Šis brīnišķīgais spogulis ir aprīkots ar energotaupīgu LED apgaismojumu un kristāldzidru palielinātāju, kas redz visas funkcijas un detaļas, ko citādi nepamanāt zem parastā spoguļa. Šī stila' apgaismotā apmale ir iestiprināta no stikla malas, ļaujot lielākajai daļai gaismas spīdēt caur matēto apmali. Ar tīrām līnijām, pulētām malām un pārejas sajūtu tas uzlabos dažādus interjera motīvus. Turklāt3x / 5x palielinošais spogulissniedz jums daudz ērtības make-up un skūšanās ikdienas dzīvē. Uz spoguļiem varētu pievienot praktiskākas funkcijas, piemēram, pret miglas atdalīšanas spilventiņu, Bluetooth skaļruņu sistēmu, skuvekļa ligzdas utt. Spogulis ir ne tikai stikla gabals, bet arī skaistas mēbeles.


1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

FAQ

Q1. Kur atrodas jūsu rūpnīca? Kā es varu tur apmeklēt?
Mūsu rūpnīca atrodas FoShanCity, Guandunas provincē, Ķīnā. Mēs ļoti laipni gaidām klientus un apmeklējiet mūs!

Q2. Vai ir pieejams pielāgots produkts?

Protams, mēs varam izgatavot savu spoguli. Lūdzu, sazinieties ar mums jennifer@mirror-light.com, lai apspriestu jūsu īpašās prasības.

Q3.Cik ilgs laiks vajadzīgs ražošanai?

Sākotnējā pasūtījuma&pastiprinātājam nepieciešamas aptuveni 60 dienas; 45 dienas atkārtotajam pasūtījumam.

Q4.Kāds ir maksājuma termiņš?

30% depozīts T / T pirms ražošanas, 70% atlikums T / T pirms nosūtīšanas.

Q5. Kāvai tutikt galā ar kļūdainu?

Jebkurš mūsu produktu bojājums, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums. Mēs jums piedāvāsim labāko risinājumu 24 stundu laikā.

Q6.Vai materiāls ir videi draudzīgs?

Jā, visi no tiem ir videi draudzīgi.Hot Tags: isaac apgaismots palielinošais spogulis, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, zema cena, pielāgota

Izmeklēšana

You Might Also Like